Günümüzde Kiraz Mobilya İstanbul’da 5000 m2’lik bir kapalı alanında en güncel teknolojileri kullanarak mobilya,yatak odaları,portmantolar ve donanımların üretimini sürdürmektedir. Kiraz Mobilya ürünlerini yurt içinde 150’ye yakın mobilya, mutfak ve koltuk mağazaları ile halkımızın beğenisine sunmakta, ayrıca her yıl yaklaşık 20 ülkeye standart ve özel Kiraz ürünlerinin ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Her ülkeninin tüketici talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, kullanışlı, güvenilir ve zarif ürünler tasarlayıp üretmek. Ürünlerimizin, insanların yaşadıkları bütün mekanlara gitmesini sağlamak.

Sürekli gelişme ve sürekli yeniliği kendine ilke edinip, çalışanların memnuniyetini ve tam katılımıyla, sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayarak, Vizyon’a doğru ilerleyen bir firma olmaktır.

Müşterilermizin yaşam tarzını farklılaştırırz. Dünya markası olmak, Kalitede referans olmak, Mükemmelliğe yolculukta öncü olmak, Hızla gelişen dünyada ve değişen müşteri beklentilerine uygun tasarım ve üretim yapmak, Kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak, kalite politikamızdır.

TOP